Сьогодні розпочнуться перші матчі на Медіалізі від ECO, де Ninja Group виступлять офіційним фуд-партнером. Звучить круто, але що це?
Це коли збираються найкращі гравці з CS:GO (s1mple, Woro2k) та легенди українського кіберспорту (Zeus, markeloff, Kane), до них приєднуються запрошені зірки (Богдан Остапчук). Потім вони грають за символічний приз у розмірі 500 000 грн., а на трансляціях збирають гроші для ЗСУ.
Зрозуміло, ніндзя не могли пропустити таку яскраву подію в українському кіберспорті. Ми забезпечимо коментаторів івента найсмачнішими позиціями Wok, Sushi та Pizza, а вони подарують вам незабутні емоції на трансляціях.
Дізнатися склади команд та інші подробиці медіаліги ви можете на сторінці організаторів.
Ninja – офіційний партнер Медіаліги
10.06.2023
![image](https://php.ninjapizza.com.ua/images/news/pizza_newsmedia.webp?ver=v1.0.7)
10.06.2023