Київ
UA

У Ninja Pizza з`явилися десерти!

image

Коли хочеться щось солодке, на допомогу приходять ніндзя. Додали в меню 4 нових десерти, які допоможуть вам впоратися із дощовою погодою за вікном. Залишилося тільки визначитися з вибором — вишня, яблуко чи чорниця із лаймом.


Щоб було простіше, розповімо про кожен десерт.


Чізкейк Black Forest


Вершковий сир, збиті вершки, кувертюр із темного шоколаду та вишневе начиння – приготуйтеся до подорожі до містичного лісу спогадів. Кажуть, що в ньому ви знову переживете всі найкращі моменти минулого літа, а їх було достатньо!


Чізкейк «Кантрі» з вишнею


Ще більше соковитої начинки. Подумки переносимося в село: світить сонце, навколо приємний аромат і гектари вишневих дерев із стиглими червоними ягодами. Саме з них незабаром буде приготовлено ваш свіжий чізкейк. Додаємо трохи вершкового масла та солодкого сиропу для більш вишуканого смаку. Ну, все: тепер неможливо відірватися.


Пиріг «Кантрі» з яблуком


Той домашній пиріг, який у дитинстві готувала бабуся. Миттєво навіює теплі спогади. Зверху посипали пиріг фундуком, щоб повністю розкрити смак соковитих яблук.


Веганський з чорницею та лаймом


Зрозуміло, ми не забули і про веганів, яких серед #ninjafam достатньо. Вам приготували особливий десерт з освіжаючими чорницями. Заряд енергії та вітамінів – найкращий подарунок у зимовий період.

Завантажуйте додаток і робіть замовлення ще швидше
mobile-app-imagemobile-app-image