Ось уже минуло більше місяця з моменту запуску Ninja Pizza. Кожне ваше замовлення, кожен теплий відгук у соціальних мережах поповнювали запас нашої енергії.
Тепер її стало настільки багато, що ми готові зробити ще один крок вперед і збільшити володіння клану!
Сьогодні зона доставки Ninja Pizza помітно зросла: охопили Поділ, Шулявку, Солом`янський та Шевченківський райони, а ще покрили майже весь центр.
З детальною картою ви можете ознайомитись за посиланням. Якщо ваша адреса все ще залишається за межами зони ніндзя, то не засмучуйтесь: ми робимо все можливе, щоб дістатися до неї якнайшвидше.
Перейти до меню
Нова зона доставки Ninja Pizza
18.12.2021
![image](https://php.ninjapizza.com.ua/images/news/new_zona_news_ua.jpg?ver=v1.0.7)
18.12.2021